Calendar

okt
23
wo
Bijbelgespreksgroep
okt 23 @ 10:00

Lucas 19: 1-10 en Genesis 12: 1-8
Leiding:Martha

okt
24
do
Handwerkmiddagen in de Rank
okt 24 @ 14:00 – 16:00
okt
27
zo
Kerkdienst
okt 27 @ 10:00

voorganger : ds J.Wolswinkel / Maarssen
1e collecte : Kerk
2e collecte : Bloemen

Kindernevendienst
1 Samuël 9-10 Saul gezalfd tot koning

nov
3
zo
Kerkdienst
nov 3 @ 10:00

Viering Heilig Avondmaal 
voorganger : ds. M.A. Verstoep
1e collecte : Diaconie
2e collecte : Kerk in Actie najaarszending

Kindernevendienst.
1 Samuël 11 Saul bevrijdt Jabes

nov
4
ma
Extra kerkenraadsvergadering
nov 4 @ 20:00 – 22:00
nov
6
wo
Bijbelgespreksgroep
nov 6 @ 10:00

Lucas 21: 5-19 en Maleachi 3: 19-24
Leiding: Martha

nov
7
do
Handwerkmiddagen in de Rank
nov 7 @ 14:00 – 16:00
Gemeenteavond
nov 7 @ 20:00 – 22:00

gemeenteavond over het vervolg van de visitatie.
De gemeente wordt ingelicht over de werkzaamheden en de opgestelde adviezen naar aanleiding van de afgelopen visitatie.
Hierbij zullen dhr. Prins en dhr. B.Borger aanwezig zijn evenals de classispredikant mw. T. Verhoeven en ds. D.P.C. Looijen, voorzitter van het college van de visitatie.

nov
10
zo
Kerkdienst
nov 10 @ 10:00

Plusdienst 4
voorganger : ds. Jan Willem van der Straten
(ds. Baardmans)
1e collecte : Jeugdwerk – plaatselijk
2e collecte : PKN Dorpskerken

Kindernevendienst
1 Samuël 13 Saul wordt ongehoorzaam

nov
17
zo
Kerkdienst
nov 17 @ 10:00

voorganger : ds. Freek Schipper / Zierikzee
1e collecte : Kerk
2e collecte : Diaconie

Kindernevendienst
1 Samuël 14 Jonatan vertrouwt op de HERE

nov
18
ma
Kerkenraadsvergadering
nov 18 @ 20:00
nov
21
do
Handwerkmiddagen in de Rank
nov 21 @ 14:00 – 16:00
nov
24
zo
Kerkdienst
nov 24 @ 10:00

Laatste zondag kerkelijk jaar
voorganger : ds. M.A. Verstoep
1e collecte : Bloemen
2e collecte : PKN pastoraat

Kindernevendienst
1 Samuël 16 David gezalfd tot koning

dec
1
zo
Kerkdienst
dec 1 @ 10:00

1e advent
voorganger : ds. M.A. Verstoep
1e collecte : Diaconie
2e collecte : Kerk

dec
4
wo
Bijbelgespreksgroep
dec 4 @ 10:00